Zazwyczaj jest takna naszym bananie, że jeśli komuś "mocno zainteresowanemu" nie zależy na kursie akcji, który szoruje po dnie, to w przyszłości może planować zniesienie z giełdy . Szczerze powiedziawszy nie wykluczałbym tutaj takiego scenariusza. Jeżeli spółka przechodzitak głęboką restrukturyzację i tnie koszty to jeszcze kilka mln utnie jak zniknie z gpw a i nowego inwestora to ucieszy z różnych powodów