Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: bezrobotny grajacy na gpw

Zgłoś do moderatora
Bezrobotny może grać na giełdzie, nie ma tu żadnych ograniczeń. Co do niebezpieczeństw to istnieje przede wszystkim takie, że popłynie z pieniędzmi i to niezależnie od tego czy zarejestrował się w urzędzie pracy, czy też nie. Bo urząd mu tu w niczym nie pomoże, ale i nie zaszkodzi. Jak bezrobotny ma pieniądze, może je inwestować jak chce gdyż to jego sprawa i jego ryzyko.