Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: 72,00%

Re: beze mnie bezruch

Zgłoś do moderatora
i widzisz dzieciaku nawet nie zdazylem
ktos inny mnie uprzedzil, wogle to powinien byc jeszcze ban tygodniowy, wtedy bys mial dopiero problem
bo na forum bedac latwo komus pyszczyc, tutaj z liscia nie dostaniesz hehe

a tobie nieudaczniku z ari napisze gdzie mozesz zarobic
skoro dzis juz troche mi dzis uroslo to teraz mozesz gonic kroliczka

to co dostalem sprzedajac ariego kupil marsofta ... mozesz kupowac go bo zaraz bedzie na gornych widlach
moze pojdzie dalej a moze ci sprzedam jak sie dostawisz na kupno ...

a na ari dla twojej wiadomosci wcale nie mialem 2 groszy straty sprzedajac, skad ten pomysl ? a skad wogle pomysl z rajtuzami o ktorych pisales ? mierzysz wszystkich swoja miarka ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARI 0,47% 0,43 2025-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.