jeśli nawet hipotetycznie przyjmując ,że zaliczymy doła jestem przekonany o tym ,że mimo wpadek słownych mamy najlepszy akcjonariat obywatelski na gpw .
Boli mnie ,że co niektórzy nie potrafią tego docenić i okazać tu na forum chlopakom tylko pod postacią filozofowania udają cwaniaków a pytam się wtedy gdzie oni wszyscy byli jak o firmie novavis nie wielu wiedziało
To forum było najlepszym merytorycznie i szkoda ,że to zostało zniszczone ale tak jak Rtomala napisał punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i widocznie komuś zależało by dobre źródło informacji zostało rozbite
pozdrowionka dla starej ekipy