Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,84 zł , zmiana od tamtej pory: 0,51%

Re: Będziemy atakować to 8zl przez 3 lata , jak 7,50 ledwo wymeczone

Zgłoś do moderatora
spółka należy do branży cyklicznej, tu nie wiele się dzieje, więc nie pograsz. Męczący boczniak trwa, ale przychodzi moment i masz kolejny poziom i potem kolejny. Jesienią będzie znacznie wyżej. Inflacja ! Poza tym kontrakty na pszenicę wysoko i rosną, a to wyświetli się w wyniku. Pytanie czy wychodzisz przy 8 zł, bo nuda, czy czekasz? Przy wynikach, które pokazał Agroton i cenach surowca wycena np. <7 zł byłaby zbyt niska. Jak sie bujnie w dół, biorę i gram prawie 'all-in'

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROTON 1,29% 7,88 2021-09-28 09:07:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.