Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,84 zł , zmiana od tamtej pory: 0,51%

wkrótce będziemy atakować 8zl

Zgłoś do moderatora
sorry -;) [ niewiele ] oczywiście powinno być napisane łącznie.

a w ramach merytorycznych rozważań -
wczorajszy odczyt inflacji w USA raczej będzie premiował surowce. Jak będzie, oczywiście zobaczymy, ale Agroton jeszcze nie "odleciał" a cena <8 zł, jest niskim poziomem w stos. do 2011 r - 43 zł.
Spotkanie Putin - Biden ... nie powinno pogorszyć sytuacji spółek ukraińskich, wręcz odwrotnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROTON 1,03% 7,88 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.