A ja Ciebie zapytam tak . Co miały by fundusze zrobić z kasą ? I czemu nie sprzedały całości w tamtym roku po 8 ? Czy wiesz że rok temu wskaźnik cena do zysk WIG i wig20 były na około 10 ? A cena do wartości księgowej w okolicach 1? A dzisiaj c/z szerokiego rynku to 15 a cena na wartość księgowa to 1,7. W tym czasie toya z 8 na 10 . Czy naprawdę to taki świetny deal sprzedać toya i kupić coś tam . Nic tu się nam nie pogorszyło jest stabilnie jak w tamtym roku jest nudnie ale nic się nie zmieniło . Dziś sprzedać po 10 to gorzej niż sprzedać rok temu po 8. Rok temu nie sprzedali to i teraz nie sprzedadzą . ( Oczywiście zawsze można tłumaczyć że to jedyna szansa wyjścia dla nich że nie ma płynności ) ale to można było mówić rok temu , zwlasza że te 8 to było po długiej konsolidacji koło 5 6 zł i wzrost spory i duża płynność dla większych . Więc cały czas twierdzę że te 9.5 to błąd rynku luka , źle to rynek przewiduje boi się . I to jest okazja inwestycyjna . I ja biorę to dodatkowo żeby puścić w zapis i tyle .