Nie będzie redukcji zapisów.
Cena jest fair, dla osób zmęczonych spółką i szukających dywidendowej przystani, ale nie jest fair względem bilansu i tego co spółka posiada.
Kapitał na skup jest na kapitale zapasowym i jest wartością zbliżoną do rocznego zysku netto spółki.
Patrząc na krótkoterminowe instrumenty finansowe o wartości 65 milionów, nawet zakup magazynu o wartości 41 mln EUR, nie zrobi większego wrażenia na bilansie.
Sprzedawanie akcji spółki poniżej 12 złotych, przy obecnych perspektywach, nie wydaje się rozsądną decyzją.