Dnia 2021-06-23 o godz. 09:57 ~tabuse napisał(a):
> 3 lata? to chyba uczciwe szacunek jak daleko trzeba sie cofnąć w czasie, zeby znaleźć jakikolwiek twój sensowny wpis:)
> ciesze sie ze masz tego swiadomosc i jednoczesnie podziwiam wytrwałość - "może tym razem w koncu trafie!",
> w miedzyczasie z podwojnego szczytu wyrósł juz potrójny, RGRy maja juz wiecej ramion niz osmiornica a 90zł jak nie było tak nie ma;)
> ale wiadomo - wyniki w piatek po sesji - czyli słabe
>
ciapciaku wcale nie zabłysnołeś , sensowne sa wszytkie tyle że dla ciebie za trudne do ogarnięcia , ten z trzech lat jest spektakularny dla twoich "błyskotliwych" porównań dlatego go powołałem , naucz się jednego zawsze jesteś krok za mną a docelowo i tak będziesz jako nocnik zatopiony bay bay dzieciaku