3 lata? to chyba uczciwe szacunek jak daleko trzeba sie cofnąć w czasie, zeby znaleźć jakikolwiek twój sensowny wpis:)
ciesze sie ze masz tego swiadomosc i jednoczesnie podziwiam wytrwałość - "może tym razem w koncu trafie!",
w miedzyczasie z podwojnego szczytu wyrósł juz potrójny, RGRy maja juz wiecej ramion niz osmiornica a 90zł jak nie było tak nie ma;)
ale wiadomo - wyniki w piatek po sesji - czyli słabe