Teraz dla spółki będzie najlepszy okres,wiosna wzmożony popyt na nawozy,a w związku z ograniczeniami emisji dwutlenku węgla,pellet którym handlują ma ogromną przyszłość na wszystkich rynkach,gdyż jest to najczystsze paliwo na świecie.Emisja dwutlenku węgla z pelletu jest równa ZERU.