Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: będzie nowa fabryka ?

Zgłoś do moderatora
dobrze, ze was dobre humory nie opuszczaja,
szkoda tylko ze nie czytacie raportow okresowych
LUG pisał w I kw. ze lada dzień zaczną budowac druga fabrykę na strefie ekonomicznej
dla niedowiarkow cytat:

"Na 2014 rok zaplanowano rozpoczęcie budowy drugiego zakładu produkcyjnego Emitenta w Parku Technologicznym w Nowym Kisielinie, na terenie należącym do Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Właściwa działka budowlana została zakupiona w 2012 roku przez spółkę zależną LUG Light Factory Sp. z o.o. Obecnie zakończyły się już prace projektowe i trwają ostatnie uzgodnienia techniczne."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LUG 4,00% 2,60 2026-02-06 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.