Ciekawe rzeczy ...
Daj linka.., gdzie kiedykolwiek pisałem o jakichkolwiek poziomach cenowych .
Raczej pamiętam twoje " nie przejdzie 22,70 "
Niby przeszedłeś na Diagnostykę , a tam jakoś ciebie nie widać tylko tu smarujesz znowu kolejny weekend
Powodzenia na Diagnostyce , tylko szkoda że tam też akcji nie masz , ale ci podpowiem na XTB możesz ułamkowe kupić . Korzystaj
xddd