Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Będzie dobrze...

Zgłoś do moderatora
oj będzie, w ciągu miesiąca powinno się wyjaśnić,będzie dobrze dla tych co nie mają akcji wówczas wybicie w dół (i zejście nawet w okolice 1.08 tutaj zakupy i jazda na 1.3-1.4), ewentualnie dobrze dla tych co mają akcje, wybicie w górę (mniej prawdopodobne ale wówczas kilka oporów do pokonania i sky is the limit!);-), pozdr.
  • Będzie dobrze... Autor: ~bbi bebe
  • Re: Będzie dobrze... Autor: ~switek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 6,06% 2,45 2021-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.