Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: 22,67%

Re: Będzie b. gorąco.

Zgłoś do moderatora
Kolego, widzę pewną niespójność w myśleniu.Po pierwsze jeśli Ragnar ma zwiększyć zaangażowanie,jak twierdzisz na przyczepkę,to znaczy że coś wie.Pytanie zasadnicze, jeśli Nowak wychodzi twoim zdaniem,to albo nic nie wie albo jest głupi sprzedając akcje ,które zaraz powinny być wyżej.A jeśli ma skupić z rynku to wiadomo że cała akcja będzie kosztowniejsza bo ma konkurenta w postaci Ragnar plus rynek,który też chce uszczknąć kawałek tego tortu.Zbyt wiele domysłów,a za mało danych.Czas pokaże czy to nie był jeden wielki humbuk.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KLABATER 31,43% 1,84 2025-09-12 17:04:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.