Forum Forex +Dodaj wątek

Re: BAX i analizy

Zgłoś do moderatora
Do dolarek.
Dolarek ty się chyba nie masz czym zająć. Wyjaśniliśmy sobie, że Bax jest dobrym traderem, świetnie czyta kreski i na ich podstawie prognozuje. ALE KAŻDY ZA SWOJE DECYZJE INWESTYCYJNE ODPOWIADA SAM. Ja osobiście chętnie czytam
Baxa i serio biorę jego opinie i sugestie. Zresztą nie tylko jego ale Twoje też.

Pisałeś we wcześniejszym poście, że przewidujesz w poniedziałek ostry zjazd na PLN. Coś jest na rzeczy bo na którymś z portali wyczytałem, że banki centralne są zaniepokojone i od poniedziałku, bodajże, są gotowi do zapewnienia płynności/ czytaj interwencji na obniżenie ceny walut bezpiecznych/. Możesz rozwinąć myśl?