Ale ja sie nie kloce. Mam na gieldzie prawie 4 mln. Co to zmienia? Jak akcje rosna to zarabiam wiecej niz wiekoszosc tu ale jak spadaja to trace wiecej. Moj wspolnik ma 20 mln na gieldzie. I co z tego. Caly czas kreci sie w ololicach zera. Trump pokazal kto na gieldzie zarabia. TEN CO MA INFORMAJE. Jutro dzownie biura pko bu juz 189 mam bez prawa wlasnosci. To short moze nasze akcje pozyczac czy nie?