Jakbym byl bajkopisarz to bym powiezial ze wystawilem. Ile razy mam mowic ze widelki. Jak wystawie przed 8.30 to i tak mi wyrzuca rowno 8.30. Wy myslicie ze tu tylko siedza ludzie z drobniakami. Co z tego ze ma sie kapital. Na gieldzie kase ma ten co dostep do informacji. Ale jak chcesz moge wystawic 1493 akcje na S pkc. Tylko co ja man udowadniac