Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,50 zł , zmiana od tamtej pory: 8,09%

Re: Bardzo słabe wyniki finansowe za I półrocze !

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-26 o godz. 19:47 ~Miś napisał(a):
> Widziałęś kiedyś na oczy ten zarząd? rozmawiałeś z nimi choć raz? Problem KGN nie jest obecnie problemem personalnym. Zarząd jest dużo lepszy od kilku poprzednich z lat 2018-2021. Spółka się dobrze rozwijała z EDF jako inwestorem strategicznym. Były kapitałochłonne inwestycje ale była też dywodenda i inwestorzy (w tym fundusze) mieli zaufanie. Teraz mamy PRL-bis.

no właśnie mamy teraz PRL bis, powiedz więc bardziej merytorycznie co hamuje rozwój tej spółki, może RN kolesi z pisu ???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOGENERA -2,31% 25,40 2022-12-06 15:46:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.