Co ty gadasz? Jaki bankrut? Cześć hurtowa bisnesu stoi ale na jubilerce/salonach zarabiają i rozwijają sieć. Nawet jeśli by ten twój bankrut był to ktoś tą firmę kupi! Konkurencja tylko czeka by przejąć część rynku!
Kurs prędzej czy później wróci do poziomów sprzed roku i wyżej. Ja stawiam póki co na 16-17zł później 20-22zł