Dnia 2018-01-27 o godz. 11:07 ~Bim napisał(a):
> Przynajmniej odpadło ryzyko nadmiernego sypania groszołapów którzy kupili po 4,1. Wg mnie sytuacja się mocno wyklarowała i to jest na plus.
Jak może być na plus skoro tylu inwestorów nie objęło akcji:
Widocznie cena była nieatrakcyjna...