Zgadzam się z tobą, jednak na tym polega siła głównego akcjonariusza i siły kreatywnej księgowości na gpw - dopóki nie osiągnie on owych 100 % i tak nie zobaczysz tych zysków, dywidendy itd. Jedyne co pozostaje to walka o jak najwyższą cenę delistingu. Reszta to słuszne ale tylko zyczenia.