Podoba mi się, że piszesz swoją opinie jako zalogowany użytkownik.
Mamy zupełnie różne spojrzenie na spółke i za 6 m-cy zweryfikujemy kto dokonał lepszej analizy lub po prostu "miał nosa" do tego aby zarobić (ja) lub uchronić się przed stratami (Ty).
Pozdrawiam