Okay, zgadzałem się przed cv i teraz z Tobą, dwa produkty itp itd....
Jedyną obawę jaką mam(albo raczej pod co czekam) to fakt, że jednak klienci LVC ucierpią.
Czy mam rozumieć, że włączenie drukarek pieniądza to zaleje( chyba tak) plus zapewne mocny dolar....stąd to co się tutaj wyrabia:)
Trudno czekam teraz już najwyżej za te 50,3 wezmę, mniej zarobię:) życie, ale pewnie i tak narzekać nie będę.
Choć uważam, że jeszcze fala spadków będzie, ale leszczem jestem i to wróże z fusów...
Ale papier mocny....:)trzeba mu przyznać pokład opuściłem, ale forum nie:)