Dnia 2020-03-20 o godz. 10:32 ~pg napisał(a):
> Dnia 2020-03-20 o godz. 10:01 ~84Felek napisał(a):
> > Ale ktoś ładnie zbiera!
>
> e tam powinno spadać bo ekspert tak powiedział i chce za 30
Hahaha.... ja też chce za 30....:) ale ta spółka jest dobra!
Cholera spazeżyłem zamiast brać za te 34....nic wg. mnie jednak zawieruchy nie koniec, a jak będzie zobaczymy.