Dnia 2020-06-29 o godz. 15:04 ~Nieco_kału napisał(a):
> Czyżby wniosek o upadłość przyjęty?
Czekamy na orzeczenie sadu, bo od tego zależy dalsza działalność spółki. Po słabych wynikach, ratunkowej emisji, może los, dla nas, wisielców, okaże się łaskawszy i nasza kasa nie przepadnie?
Pozdrawiam umoczonych długoterminowo!