Wszyscy ida w ai lub militaria i kosmos.Jak ida wszyscy to nieliczni zarobia reszta wtopi.Pytanie ile na gieldzie masz spolek kosmetycznych i jak one sie rozwijaja?Dla mnie przykladem jest 4mass....niby tylko lakiery i to tanie a spolka coraz drozsza.Jezeli aurumaris utrzyma tempo wzrostu przychodow i zacznie pokazywac dochody to limitu nie ma....Aurumaris ma wlasne linie produkcyjne i platformy szkoleniowe oraz wspolpracuje z 400 salonami.Pytanie ile czasu i czy maja szanse stac sie spolka globalna?Mysle ze taja jest intencja zeby spolka stala sie bardziej rozpoznawalna na rynku a wejscie na gielde ma temu sluzyc.Zobaczymy co dalej....czas tyka tik tak tik tak......kupic czy sprzedac odwieczny dylemat akcjonariusza.Ja trzymam do 1 zl