Dnia 2016-09-26 o godz. 13:47 ~panda napisał(a):
> Ale jak Ty możesz oczekiwać merytorycznych postów oczekują odpowiedzi na skrajnie głupie pytania, które zadajesz. Gdybym uważał, że jest drogo tobym sprzedał i poszedł gdzie indziej. Jeżeli tu jestem to dla mnie jest tanio. Ale czy ja jestem, wróżką i Ty, że wiem czy jest drogo czy tanio?
Nie mam pytań, widze, ze forum nie służy do polemiki na temat społek a do wygłaszania swoich przekonań i obrażaniu innych.
Miłego dnia życzę i szkoda prądu jak widze na zaglądanie wogole na forum bankiera.