Zależy jaka analiza.Moja która mówiła o spadku z 1,75 na 1,11,odbiciem na 1,30 i nawet najniższy punkt DT 1,08 pokazała wszystko dokładnie i sa to poziomy z AT a nie myślenie życzeniowe.Teraz ponownie wskazuje na spadki tyle że jak poprzednio nikt nie wierzy i piszą że bezpodstawnie naganiam.Gdy się rozumie AT to się sprawdza.Jako dzieło przypadku traktują ja wszyscy którzy nie mają o niej pojęcia.Obecnie jest dystrybucja czynnik w pełni negatywny a spece widzą sprytną akumulację.Jak potem po spadku mogą pisac że analiza działa,he,he.