Zzz - też tak sądzę, że rynek wyczekuje na konkrety.
Trzeba jednak zaznaczyć, że spółka jest obecnie w zupełnie innym położeniu negocjacyjnym niż jeszcze rok temu.
Kryzys branży ropy wymusił zmianę kierunków dystrybucji i odbiorców końcowych a to wykosiło znaczną część drobnicy z rynku.
Obecne zamówienia pokazują, że idzie w dobrym kierunku ale zakładam, że jesienią będziemy mieli już całkiem ładny wartościowo portfel zamówień na 2018 rok.
Poczekajmy na wyniki po ostatnich targach ( a coś powinno się pojawić - może w czerwcu? )
Poczekajmy na spotkanie w Houston
Poczekajmy na EXPO
i obecna cena będzie wspomnieniem.
20-30 zł tam zmierzamy, tak sądzę.