Miedzioryt jak zwykle zamiast zarabiać woli straszyć i pisać. Biedak sprzedał w okolicach 14,5 bo się sam chwalił, ze tam czas na korektę i mu odjechało na 16,8, a nawet teraz jest w okolicach 15,9, wiec z żalu mu tylko pisanie pozostało.
Zupełnie nie rozumie, że granie z trendem się opłaca. Nie wątpię, ze wielu podczas tych wzrostów zawiśnie na haku, no ale taka jest giełda - ktoś musi od ciebie wziąć na górce, żebyś ty mógł zarobić.