Schłodzić to czerep sobie musisz, zerknij na RSI, które po tych dwóch sesjach ma ogrom miejsca i na godzinówkach i dniówce, o tygodniówce nie wspominając. Spece, jeden mówi o cenie stali w analizie technicznej, a drugi o wskaźnikach, które po dwóch sesjach korekcyjnych wyglądają opór korzystnie