W rozmowie z kolegą ze studiów - obecnie pracownikiem Politechniki Wrocławskiej. Poprosiłem go czy mógłby się dowiedzieć paru rzeczy na temat tego projektu. Umówiliśmy się na kawkę i sobie pogadaliśmy, a następnego dnia zakupiłem 25 tys. szt. akcji Indaty. Dziś kolejne 15 tys. Ale naprawdę grube zakupy zrobię na poziomie 0,80, bo gorąco liczę, że niecierpliwi zepchną kurs do tego poziomu...