Dnia 2016-10-26 o godz. 16:10 ~Kazik napisał(a):
> Energetyka ma być doinwestowana, m.in. będą budowane inteligentne sieci, a kto ma specjalistów w tej dziedzinie? ... Tak, tak - Proximus !!!
I słusznie. Chcesz kilkanaście % to spadaj z tej Indaty w energetyke i telekomunikacje, ale prawdziwą, nie w maluchy