a co bys oczekiwal?
przy kazdym tescie podpisujesz NDA, to firma ma pieprzyc glupoty codziennie bys czul sie przytulony?!
Kto dalej nie rozumie, ze to nie jest technologia tej generacji tylko nastepnej, to ma problem.
Przyznali sie, mysleli, ze bedzie szybko bo super tech. Zderzyli sie zrzecziwistoscia, ze wprowadzenie na rynek jest super wolnym procesem.
A Wy dalej o tym samym i przezywacie ten kurs, jakby mialo jakiekolwiek przelozenie na dzialanie firmy.
Druga kwestia, ze PR-owo firma jest absolutna masakra