Za 3-5 lat to może śladu nie być przy takim poziomie komercjalizacji jak teraz. Sorry ale na razie słabo to wszytko wygląda. Ciekawe co powie zarząd na wideokonferencji. Tak jesteśmy już o krok. Testy, patenty, chmury a dla akcjonariuszy to co zawsze figa z makiem.