Wal z takim pytaniem do firmy, jak więcej osób będzie pytać to może powstanie. Mi bardziej brakuje aplikacji pod zwykle windows czyli stacjonarne komputery. Moim zdaniem byłaby wygodniejsza niż na smartfonie. Poza tym moja kobita nie ma ani tabletu ani telefonu z androidem czy ios. Będę musiał specjalnie kupić jakiś tablet to do brastera. Trochę bez sensu. K