Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: apex, wiedzieliście?

Zgłoś do moderatora
Legalnie działające platformy są regulowane i posiadają licencje do prowadzenia działań rynkowych. Mimo to jest sporo osób pokrzywdzonych. Platformy też są weryfikowane przez organy do tego uprawnione. Dzięki czemu powstają listy z ostrzeżeniami o nieuczciwych platformach, które zostały rzeczywiście potwierdzone, oto jedna z ostatnich: 
sparrowstradings-fx.com, axis-wealth.com, vision-fs.com, wallacewallet.io, fxmilliononline.ltd, app.fxmilliononline.ltd, cryptoexcise.com, 1staccountants.com, 7accountants.com, excelfxmarket.com, portal.excelfxmarket.com, bluechipinvestmentpros.com, market-mkrs.com, marketmakers.cc, bitkan.com, futureflarefinance.com, client.futureflarefinance.com, mglobal.co.uk, emefincap.com, emergingmarketsglobaluk.co.uk, emefintrade.com, emefincap.co.uk, emergingmarketsglobal.co.uk, emwealth.co.uk, emglobalam.co.uk, emefinsecurities.com, 

Jesli zostaliście uwikłani w transkacje na jednej z tych platform, warto zgłosić się po pomoc lub poradę. Na pewno możecie uzyskać informacje w kancelarii, bądź u mecenasa. 503.; 122;[ 208Tutaj podaje numer do kancelarii, gdzie mam pewność, że zajmują się tego typu sprawami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.