7,
Mój scenariusz: pomimo wszystko firma nie upadnie tak szybko, zarząd powiekszy sie o kogoś z ekipy rządzącej a w zamian państwo odwdzięczy się jakimś kontrakte e.g. Małe ciągniki do rozwożenia poczty (to chyba było w superwątku o oszustwach Ursusa by Gdynianin - wielkie dzięki i szacun super robota!) Rządowi potrzebny jest spektakularny sukces lub jego zajawka, na razie obiecane elektryki po Polsce nie jeżdżą a obietnice bez pokrycia argumentują ksywę „M..k-kłamczuszek”
Bezemisyjny pojazd (mało ważne czy wodorowy czy elektryczny) w 2021 nierealny ale jeśli w końcu zabiorą się za ten kierunek pod egidą państwa to akcje pójdą w górę. Mam nadzieję że w tym tygodniu sytuacja się wyklaruje kto stoi za przewałką 30 mln akcji w 3 dni bo do tej pory widać tylko, że grubymi nićmi szyte. Jeśli rząd to dofinansuje to 2023 jest bardziej realnym terminem (nowe wybory)