Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: andronom i selukam jestescie jeszcze w tej spolce czy juz ucieliscie

Zgłoś do moderatora
do Picaso.... a pisz sobie i wierz w co chcesz.............jakie są nastroje inwestorów to widać. Ja czekam na pierwsze dostawy węgla i tyle w temacie. Wydajesz się być "fachowcem" więc znasz zasady "Dżungla" i tyle. Kto się daje "zaganiać" ten jest bogatszy o....doświadczenia. CCE na razie nie bankrutuje a "wymiana ciosów" z Komputronikiem to też nie katastrofa, bo żadnej stronie nie zależy na katastrofie "przeciwnika" ot to takie igraszki.................rok temu Ekipa się nachapała i teraz chcą powtórzyć deal............ i pięknie im idzie "Ludkowie wysypują z kieszeni swoją krwawicę ........................ CCE i KOMP to naczynia połączone katastrofy tu nie będzie z założenia.

do nasłuchu.... http://www.youtube.com/watch?v=aZ43aY_LIxE&feature=related


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY 0,00% 0,32 2025-09-23 11:02:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.