Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,58 zł , zmiana od tamtej pory: 18,89%

Re: Analytycy i guru internetowi vs Rynek

Zgłoś do moderatora
Fajny temat tu poruszyłeś szkoda że nikt nie pociągnął tego dalej tylko jakiś głupoty wypisują. Podsumowując jednoznacznie z tego wynika że wszelkiego rodzaju przewidywaniaw bardzo małym procencie się sprawdzają choć całkowicie tego nie można wykluczyć. Tu działa prosty efekt małpy która wrzuca na ślepo wybiera akcję i ma wyniki porównywalne z analitykiem w dłuższym okresie czasu nie do końca tak jest bo jednak dobór świadomy dobrych firm które przynoszą zyski może się przełożyć na zwiększenie kapitału i zysków ale ogólnie mówiąc prognozy tych ludzi są o kant dupy zresztą z samej logiki wynika że gdyby umieli przewidywać to by trzepali kasę sami w domu a nie byli gdzieś na etacie jako doradca czy też prowadzili na YouTube swoje programy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU 0,14% 55,38 2025-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.