Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,94 zł , zmiana od tamtej pory: -68,44%

Re: Analiza techniczna marzec 2021

Zgłoś do moderatora
Patrzc na AT pokonalismy na dosc duzym obrocie 2,90 ktore bylo duzym oporem. Wiec zgodnie z tym kurs mial isc na 3,50-3,60 gdzie jest kolejny opór ..ale nie poszedł. Jestesmy caly czas blisko 2,90 czyli teraz juz poziomu wsparcia. Mysle ze impuls do pojscia kursu da jakies info..lub wyniki lub ogolnie wzrosty na budowlance. Jestem dobrej mysli ale poprostu trzeba cierpliwie czekac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMPREMUM 0,22% 0,93 2025-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.