Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,60 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Analiza akcji

Zgłoś do moderatora
W tym art.79ust2podp.2) OfertaPubl.U mowa jest o najwyższej wartości rzeczy lub praw a nie o wartości na dzień wydania czyli nie 45PLN na dzień wydania akcji KofolaSC dla KSM i Cedec, ale moim zdaniem 86PLN - bo za akcje Kofola CS które od poniedziałku można subskrybowac trzeba udost. 102 PLN( parytet 22/26 daje ok. 86 PLN) Taka też jest najwyższa wartośc tych akcji zgodnie z wyceną Erste Bank.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOFOLA -0,61% 56,60 2015-11-19 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.