Ja tam swój pakiet w Q 3 powiększyłem pięciokrotnie :) Poniżej 21 zbieram w miare mozliwosci, a poniżej 20 zamieniam inne swoje akcje na XTB :) Czekam na tłusta dywidende i obecny kurs mam w d.... :) Jak się poprawi sentyment na szerokim i to i tu kurs szybko będzie tam gdzie ma być:) a forumowe Sasinkowe strachy tak jak myslalem poszly do kosza :) :) :)