Dnia 2022-10-12 o godz. 20:59 ~xxx napisał(a):
> Pytanie, kto im te akcje oddał, bo raczej grają tu automaty między sobą, a oddają - jeśli w ogóle - nieliczni, ale raczej zostali tu zatwardzialcy, co ich takie zagrywki nie ruszają.
Trzy lata temu akcje były po 2,5 zł. WIelu inwestorów po 8x przebitce realizuje zyski, trudno się dziwić.