Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ale z was głupki!

Zgłoś do moderatora
Masz rację, marzę o tym, żeby kupić tą perłę po 5 a nawet i po 6 gr. Ten genialny zarząd, śmiałe inwestycje( np. ATS Energy po 1,4 zł), genialne wyniki finansowe( czy to coś kiedykolwiek cokolwiek zarobiło na działalności operacyjnej? czy jakakolwiek spółka Don Kichota cokolwiek kiedykolwiek zarobiła z działalności operacyjnej? ), wspaniały akcjonariusz większościowy( tytan produkcji akcji, człowiek niekwestionowanej wiarygodności), świetne wskaźniki giełdowe, świetlane perspektywy no i Mocarz dbający o PR. Tyle czasu w przyczajeniu, sianiu defetyzmu i nic! Nagle Ty, dojrzały i stateczny Mr0wek mnie demaskujesz! No nic, trzeba działać, wchodzić już w poniedziałek, po 7,8 gr, szkoda, że PKC się nie da a tu trzeba przecież się śpieszyć, bo wiadomo: Austriacy, Amerykanie, wahabici. Za resztę wezmę Urlopy, bo wiadomo, że zarząd wcale nie gorszy, wyniki jeszcze lepsze, Chemos na szczytach no i wiadomo: przejęcia( Thomas Cook czy Neckermann?, infa zapewne w drodze). A może zamiast Urlopów troszkę ATS Energy? Wiadomo, najtańsza na świecie używana elektrownia wiatrowa, tylko symboliczne 30 baniek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.