Dnia 2022-11-25 o godz. 16:19 ~inwestor napisał(a):
> pkp i tauron korba w kosmos
No i super, cieszę się twoim szczęściem, którym latasz po innych wątkach i się chwalisz. Widać jak wierzysz w swoje inwestycje, skoro musisz po wątkach innych spółek naganiać...
Na XTB korekta, odpoczywamy przed wzrostami.
Rajd Św. Mikołaja na XTB czeka. Idealny timing.