Korbę to ty masz ale chyba w głowie... Lekko na zioelono, zaczekaj niech sesja się skończy. Ciekawe co wtedy napiszesz o swoim pkp czy tauronie xDDD
Przyjdzie skar państwa i zabierze ci na tych twoich perłach kasę z zysku, dywidendy na pkp i tauron w życiu swoim nie zobaczysz, a zyski zostaną jako dodatkowe podatki wycigniete przez rząd