Dnia 2020-01-24 o godz. 11:38 ~paaulinka napisał(a):
> Ale tu się znawców ujawniło! Przez te wszystkie lata notowań Digitalu na giełdzie pewnie zarabiali na 11 bit, czy CDPROJEKT, i nie mieli czasu napisać czegoś ciekawego o spółce. I nagle ujawnili się ze swoimi mega pakietami i powoli z milionerów stają się miliarderami. Szacunek!
Przemieliło się ostatnio ponad 3 mln akcji z 4,3 mln w obrocie więc co nieco się zmieniło oprócz właściciela. Rozumiem Twoje rozgoryczenie sprzedałaś po 40pare gr -. im dłużej tym ten ból będzie większy hehehe.