Wiesz co Chriss tak nawiasem mówiąc zauważyłem pewną prawidłowość mianowicie od kiedy Onde jest notowane czyli od ipo to ten gniot ani jednego roku od czerwca do listopada października nawet nie miał wzrostow tylko go caly czas ciągnęło w dół w glebszy spadek .Dziwna ta prawidlowość i tak sobie kumam ze dlaczego w tym roku miałoby byc inaczej tu odbicia to tylko od grudnia do maksymalnie marca i tak każdy rok bez wyjątku